Будівництво житла для комфортного проживання за доступними цінами

Два місяці в пошуках друзів: «Інвестор» підвів підсумки незвичної акції

Акція «Шукайте друга» від будівельної компанії «Інвестор» закінчилася. Чимало покупців, які порадили своїм друзям придбати житло від «Інвестора», отримали сертифікати на 5 тисяч гривень на купівлю техніки у «Фокстроті».

Маркетологиня Будівельної компанії Ірина Новосадрозповіла, що над розробкою акції працювали багато людей.

«Напевне, ми вперше запускали таку довготривалу кампанію. Активна фаза припала на початок грудня, ми тоді готувалися до новорічно-різдвяних свят, адже саме в цей час люди максимально хочуть отримати якихось подарунків», – каже вона.

За її словами, цю акцію автори ідеї спрямували на те, аби люди могли отримати побільше позитивних емоцій. А вже за її результатами зрозуміли, скільки лучан купили житло в «Інвестора» й скільки в них є друзів, яким вони порекомендували саме цю будівельну компанію. Адже, приймаючи важливі рішення, люди часто радяться зі своїми друзями та близькими. Особливо, якщо мова йде про купівлю житла.

Учасниці акції від Будівельної компанії «Інвестор», які купили житло у ковельському ЖК «Парковий квартал»

Учасниці акції від Будівельної компанії «Інвестор», які купили житло у ковельському ЖК «Парковий квартал»

Як зазначила маркетологиня, в акції взяли участь усі ЖК компанії: «Парковий квартал», «Супернова», «Струмочок» та «Юпітер».

До слова, Ірина Новосад розповіла, що будівельна компанія «Інвестор» регулярно влаштовує акції, аби зробити купівлю житла вигіднішою.

«У момент, коли ви звертаєтеся до нас, обов’язково рекомендую розпитувати про акції, тому що вони завжди є. Адже ми маємо принцип робити класні пропозиції для наших клієнтів. Але є одне але – вони обмежені в часі. Люди, які думають, що сьогодні я відкладу це рішення, а прийду через місяць, розчаруються, бо за цей час буде або якась інша акція, або обраної квартири взагалі не буде», – наголошує Ірина.

Нагадаємо, скористалися порадою друзів дві ковельчанки, які купили квартири у ЖК «Парковий квартал». Також в акції взяла участь популярна луцька інстаграм-блогерка Лєрка-Цукерка.

До слова, навіть за один день до завершення акції, клієнти будівельної компанії радять своїм близьким та знайомим купити класну квартиру в житлових комплексах «Інвестора». Відтак 30 січня власниця квартири у ЖК «Супернова» порадила своїй подрузі придбати житло в ЖК «Юпітер».

Луцька інстаграм-блогерка Лєрка-Цукерка

Луцька інстаграм-блогерка Лєрка-Цукерка

Власник квартири у ЖК «Супернова»

Власник квартири у ЖК «Супернова»

Учасниці акції від Будівельної компанії «Інвестор», які купили житло у ЖК «Юпітер» та «Супернова»

Учасниці акції від Будівельної компанії «Інвестор», які купили житло у ЖК «Юпітер» та «Супернова»